View Single Post
  #4  
Old 27-12-2010, 23:54
Thomas's Avatar
Thomas Thomas is offline
Volksforum Aandeelhouder
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 811
Default

Quote:
Originally Posted by vwmk2driver
misschien kan ik je er iets over vertellen.

zover mijn kennis gaat is er geen standaard vw oplossing, voor de 02s 6 bakken met een eind vertraging langer dan 3.6

dus de langste 6bak is voorzien van een 3.6 eind vertraging.
je kunt wel speciale pignon en kroonwielen krijgen die langer zijn( via amerika) , maar hiervan zijn de kosten ook niet echt "om naar huis te schrijven"

jouw asd bak is al voorzien van een 3.1 eind vertraging en standaard met een 0.744 5de versnelling.
deze verhouding is velemalen langer dan de 6 bak met zijn 3.6 eindvertraging en de 6de versnelling. de 6de versnelling heeft ook ongeveer 0.744 dus in totaal is de 6 bak gewoon korter dan jouw 5bak.

dit is de reden waarom ze voor jouw richting bijna niet gebruikt worden.

ik weet niet wat voor 5 jij overigens in je bak hebt, maar je hebt 0.62 5de versnellingen zo te koop bij de dealer !


Hoe dan ook zal het dan een keuze worden want naar een 0,62 gaan moet je uiteindelijk toch gaan merken in het doortrekken van 4 naar 5 en dat is nu toch ook niet onbelangrijk
__________________
Audi S3 sportback, 310pk
Past Cars:
- Audi S3 sportback, 300pk, full black
- Golf IV GTI TDI Exclusive - Powered by VVT [237 pk & 469 nm]
- Golf 3 M-TDI
Reply With Quote