![]() |
#8581
|
||||
|
||||
![]() half uurtje geleden op de A59 in de buurt van knooppunt Sabina. Had ik een hele tijd een dikke nieuwe Rocco achter me. Goed laag!
Toen hij mij voorbij kwam zag ik dat de ramen geblindeerd waren en er een paar grote lichtmetalen velgen onder zaten in het zwart. En een belgische plaat. Iemand van hier?
__________________
Scratch the surface! ![]() -Golf 2 '841.9TDI |
#8582
|
||||
|
||||
![]() gister blauwe jetta met bra in amersfoort bij het tunneltje bij de ikea
|
#8583
|
||||
|
||||
![]() Quote:
weslyh daar dacht ik ![]() |
#8584
|
||||
|
||||
![]() Polozwei gezien, bij industrieterrein Hoorn80 in Hoorn!
|
#8585
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Check ![]()
__________________
VW Derby 1 VW Derby 1F VW Polo 1F G40 VW Polo 2 Steilheck GT |
#8586
|
||||
|
||||
![]() reed vandaag op de snelweg van Voerendaal naar Heerlen in de Nissan achter een donkere lage golf 3, met een sticker op de bumper ''lower than your grandma`s nipples''.
had op de zijruiten een sticker van een of andere club, kon alleen niet zien welke. was wel een stoer ding. vandaag ook t huis van ronaroot een keer of 15 langs zien komen op tv. ![]()
__________________
Quote:
Last edited by golfje_295.000 : 24-06-2012 at 21:43. |
#8587
|
|||
|
|||
![]() Afgelopen vrijdag.
- Bij de Total in Heythuysen een matzwarte Polo 6N, laag, verbreed staal met white walls. - Bij de Jumbo ook in Heythuysen Erik van Bilsen met de daily. |
#8588
|
||||
|
||||
![]() Gerben zaterdagmorgen tussen Damwoude en Dokkum in de blauwe Bora....damn wat een ruig ding !!!
__________________
also known as L(ittle) R(ed) R(ooster) |
#8589
|
||||
|
||||
![]() Zojuist een nette groene mk3 carbio usa style, zag er goed uit
![]() Vanaf Maasmechelen naar Geleen. Duimpke omhoog ![]()
__________________
|
#8590
|
||||
|
||||
![]() Jarno zojuist met de F&I op de maarsbroek.....je achter ruitenwisser had er wel zin in
![]()
__________________
also known as L(ittle) R(ed) R(ooster) |
#8591
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Klopt, ik heb jouw niet gezien. Maar dat zal wel komen omdat ik binnen was. |
#8592
|
||||
|
||||
![]() reed vandaag achter een fire&ice op brede borbetjes.
![]() daarna nog een lage matte golf 2 op zwarte velgen, en een ingevoerde scirocco 1, allemaal in 5 minuten. ![]()
__________________
Quote:
|
#8593
|
||||
|
||||
![]() Vanochtend op de A7 ri. Heerenveen erg nette Golf 3 TDi, goed laag ook
![]()
__________________
![]() ![]() Flickr Fryske Âlde Skoalle Loftkuolle Gêrs Jarre Memmebatsers! |
#8594
|
|||
|
|||
![]() Quote:
Nee ik zag je aankomen (was buiten) ![]() |
#8595
|
||||
|
||||
![]() LRR met zn hond
__________________
Greets Marco, VW Golf IV TDI (Daily) ![]() VW Polo 6n XXL 1.4 (Lady's Daily) ![]() Honda VFR 750 F (Sunny days) ![]() |
#8596
|
||||
|
||||
![]() Check...zag niet zo gauw dat jij het was in de Polo maar voor de zekerheid maar even gegroet
![]()
__________________
also known as L(ittle) R(ed) R(ooster) |
#8597
|
|||
|
|||
![]() Vandaag binnen 10 seconden 2 oude VW's gespot
![]() |
#8598
|
||||
|
||||
![]() zojuist in landgraaf, hoofdstraat geloof ik, bij jansen&jansen, een zwarte lage golf 4 op zwarte stalen wielen, en 18.2 kentekenplaten. dik ding.
__________________
Quote:
|
#8599
|
||||
|
||||
![]() Een heeele tijd terug alweer bij Van Iperen in Westmaas een oud type golfje 2, goed laag met het setje ATF wielen in de kofferbak/op achterbank wat hier een tijdje terug te koop stond (en toen net verkocht was).
__________________
'06 A4 1.8T Quattro
'85 Transporter '85 Golf
|
#8600
|
|||
|
|||
![]() Vandaag iets na 12:00 een witte Golf 1 GTI (was geloof ik wel verlaagd) op de N504 in Noord Holland, uit de richting van bedrijventerrein de Mossel, Noord Scharwoude. Ik kwam langs op m'n zwarte Triumph Daytona 675 en maakte het 'hang loose' teken.
|