Thread: VeeDubber's MK5
View Single Post
  #55  
Old 05-08-2010, 20:37
VeeDubber's Avatar
VeeDubber VeeDubber is offline
Volksforum Crew - S2 Racer
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 6,881
Default

Zo, de laatste maanden niet veel aan de MK V gedaan. Maar in de tussentijd wel de nodige onderdelen bij elkaar gesprokkeld om de golf wat op te leuken.

Grootste gemis tijdens de vele km's die ik met de daily rijd was toch wel de armsteun. Dus daar hebben we vandaag maar eens verandering in aangebracht. Via MP had ik een beige armsteun gevonden in stoffen uitvoering. Deze heb ik omgebouwd naar leer en ingebouwd in de wagen.

Voor de inbouw:



En na de inbouw:



Ik heb dus ook meteen het vakje voor de middenarmsteun vervangen met degene met het rolluikje. Ik zal een dezer dagen even een DIY hiervan schrijven. Heb alle stappen op de foto gezet!

Tevens vandaag even de linkerkoplamp los gehaald. Hier lag het veertje van het groot licht los. Al 2 keer eerder geprobeerd om dit met de unit nog in de auto te doen, maar er is gewoon te weinig ruimte. Gelukkig is de koplamp er in 20 minuutjes uit, dus deze gedemonteerd. Veertje weer vastgezet, koplampen gesteld en nu schijnen we de eekhoorns tenminste niet meer uit de boom
__________________
Reply With Quote