Quote:
Originally Posted by joostvw
ik denk dat dit topic ook wel bij zijn vooronderzoekfase hoort Chris.
dus goed bezig 
|
Amen, helemaal juist!
Eenmaal besloten dan ga ik er ook voor dus even alle mogelijkheden op een rijtje zetten en geen overhaaste beslissingen nemen.
Tegenslagen moet je erbij nemen en vervolgens doorgaan, zo werk ik doorgaans, voorbeeldje?!
Kheb een klein half jaar geleden mijn TD in de soep gehad, reed toen met turbo druk op max en dieselpomp goed opgeschroeft en wat ging er kapot, de krukasbout
Moest dit een project wagen geweest zijn zou ik er mss mee hebben gelachen maar kheb hem iedere dag nodig voor naar school te rijden, zo'n 200km/dag.
Toen onder invloed van Bert van hier op het forum een TDI van nul opgebouwd die ik hier nog in de schuur had liggen.
Bert zei: dan maak je er toch gewoon een M-TDI van en klaar
Maand later, vele telefoons aan Bert zijn adres en de M-TDI was een feit maar inderdaad gelijk "Breadfan" zegt het was geen lachertje, dag en nacht aan bezig geweest, bloed, zweet en tranen... Het was leuker geweest moest ik de tijd gehad hebben om alles even uit te zoeken. Maar hij bolde

__________________
Audi S3 sportback, 310pk
Past Cars:
-
Audi S3 sportback, 300pk, full black
-
Golf IV GTI TDI Exclusive - Powered by VVT [237 pk & 469 nm]
-
Golf 3 M-TDI