
09-03-2010, 22:05
|
 |
VW Guru
|
|
Join Date: May 2007
Posts: 960
|
|
Tja het lijkt idd erg zonde zo. Maargoed zolang je niet echt tot op de blanke plaat hebt geschuurd zal hij ook niet echt gaan roesten en zou je hem eventueel ook zo weer in een vers kleurtje kunnen spuiten.
Ik vind persoonlijk alleen een echte 'rat' een auto die eigenlijk afgeschreven is en toch zo lang mogelijk rijdend gehouden word en zo door de jaren heen een uitstraling krijgt die eigenlijk oerlelijk is maar dat hem ook weer mooi maakt.
Niet zoals mensen een golf 5 een blanke motorkap geven en hem laten roesten om hem vervolgens de naam RATLOOK te geven  .
Deze bus was op de 1e foto voor mijn gevoel geen ratlook. MAargoed foto`s kunnen het vaak veel mooier maken dan dat het is. En als de lak niet mooi was waarom niet? zolang hij niet blank is heeft hij net zo snel weer een nieuw kleurtje dus.
Ik mocht willen dat ik zo`n bus kon betalen en als ik dat kon dan had ik er dit niet mee gedaan. Uiteindelijk zal hij vast wel wat moois hebben dus succes met je plannen 
|