View Single Post
  #53  
Old 03-11-2004, 00:06
hajee's Avatar
hajee hajee is offline
Volksforum Aandeelhouder
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,884
Send a message via MSN to hajee
Default

Quote:
Originally Posted by RedJet
...'t Is erg, OK, maar het is mij eerlijk gezegd om het even of het nu Theo van Gogh was een een willekeurige junk. Ik vond Theo een lul. Ik kan weing respect opbrengen voor iemand die continu shockeerde om het shockeren. Altijd cynisch en negatief over anderen is. Erg goedkoop allemaal. En nu die dood is, was het zo'n fantastische vent en is er ineens zo'n ophef over het niet kunnen uiten van je mening. Wat een bullshit. Er is niemand die zulke extreme dingen zei en daarmee mensen het harnas injoeg als Theo van Gogh deed. Ik vind het overlijden van Gerrie Knetemann veel erger.



nou, ik ben van mening dat je iemand niet overhoop hoeft te schieten omdat je hem cynisch en negatief over anderen vind..
en Gerrie Kneteman heeft gewoon een hartaanval gehad.dat kan gebeuren..
Als die pipo dit niet gedaan had met van gogh, had hij waarschijnlijk morgen weer op de fiets door amsterdam kunnen fietsen..
Reply With Quote