Thread: Alweer?
View Single Post
  #489  
Old 18-08-2009, 22:21
breadfan83's Avatar
breadfan83 breadfan83 is offline
Volksforum Draaideur Donateur Wheeler Dealer
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 17,396
Send a message via AIM to breadfan83 Send a message via MSN to breadfan83
Default

Quote:
Originally Posted by Der Ghopmeister
Wat jij wilt dude take it easy take a sisi Denk dat je vanmorgen met t verkeerde been uit bed gedonderd bent ofzo... Ga ik in het vervolg wel iedere keer als jij wat post over je auto dat wel afzeiken hebben we allebei wat te doen jah


Mijn humeur is prima, maar personen als jij staan bij mij niet echt hoog op de ladder. Ga lekker MP-en en slijt je zooi daar aan een of ander stuk onbenul in plaats van hier de zogenoemde liefhebber uit te hangen.

Mensen als jij maken een hobby gewoon kapot. Totaal geen benul van wat je koopt, maar als blijkt dat het geld waard is mag de rommel meteen weg tegen een compleet achterlijke prijs. Waar koop je de boel dan in godsnaam voor? Omdat je het mooi vindt? Of omdat 't niet veel kost, en waarschijnlijk meer oplevert?

En over je niveau zullen we nog maar niet eens beginnen... "Jij pest mij, dus ik ga je auto afzeiken."
__________________
Klutch Shirts

Quote:
Originally Posted by Richard
broodfanaat heeft gelijk


Buyer / seller feedback thread
Golf mk2 16v W.I.P.
Boot-sale