Thread: Inhouden 16v
View Single Post
  #39  
Old 30-08-2004, 22:04
Bolletje Bolletje is offline
Forum regular
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 71
Default

Die dingen zijn het sowieso allemaal een s waard om na te kijken. Ik heb een vacuumtester geregeld ( hoe wel ik dit circuit wel optisch heb nagekeken). De benzinedruk moet ik nog ff bekijken hoe ik dat ga doen!! Maar bedankt Serge en Marco!!!

Volgens mij is het niet mechanisch maar echt in het motormanagement. Eerst maar eens het elektrische gedeelte nakijken dus, daarna benzinefiltervervangen (sowieso) en de benzinedruk meten.

Mijn bevindingen ( mijn leraar!!).:
Waarschijnlijk loopt mijn auto op het noodloopsysteem. Hij gaat dit systeem doorlopen door een of meer van de volgende redenen.

Er kan een sensor kapot zijn of ontbreken of verkeerde waardes afgeven bij bedrijfstemp.
Er zich een breuk in de kabelboom bevinden
Of er zou bijv een pingelsensor door trillingen geactiveerd kunnen worden.

Genoeg uit te zoeken dus. ik hou jullie op de hoogte en als jullie nog ideeen hebben naar aanleiding van deze reactie laat het alsjeblieft weten. Wordt er gek van. Wil dat mijn liefde weer lekker soepel rijdt!!
HAHAHA
Later
Reply With Quote