View Single Post
  #7  
Old 07-08-2008, 11:36
Kris Hoekstra Kris Hoekstra is offline
VW Enthousiast
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default

Quote:
Originally Posted by martiepartie
als de thermostaat niet werkt komt het warme water niet in de radiateur.
Dan blijft de uitgaande slang van de radiateur koud en wordt niet 'hard' doordat er geen water door gepompt wordt..

Als de slangen heet (te warm om aan te pakken) worden en hard worden (niet makkelijk in te knijpen), dan is je thermostaat goed en ws. je waterpomp ook.

Hoe ziet de onderkant van je koelvloeistof vuldop er uit? Hoe is de kleur van je koelvloeistof? Hoe ziet de onderkant van je olievuldop er uit?
Heb je al een compressiemeting gedaan op alle 4 de cilinders?


Compressiemeting heb ik niet gedaan aangezien ik daar de spullen niet voor heb.
Koelvloeistof kleur was gewoon het welbekende vieze groene kleurtje. Teminste dat zag ik aan het plasje water wat op de kokerbalk bleef liggen.
De vuldoppen van olie en kvs zien er gewoon normaal uit. Ik kan geen vreemde dingen zien. De olievuldop heeft gewoon normale olie en geen sludge o.i.d. en de kvs dop is gewoon schoon en merk er niets vreemds aan.

Kris.
Reply With Quote