View Single Post
  #27  
Old 11-07-2008, 22:03
Nas's Avatar
Nas Nas is offline
Volksforum Aandeelhouder
 
Join Date: May 2005
Posts: 489
Send a message via MSN to Nas
Default

De vrijdag...

Vanochtend vroeg naar de verfwinkel geweest om 2 spuitbussen LA8Y te laten mengen, want er stond genoeg op de planning voor vandaag

Als eerste s'ochtends het lasapparaat maar opgehaald



De Cabrio, maar eens even uit de schuur gehaald, binnen liggen hooibalen en staan caravans dus verstandiger om buiten te lassen
Gelukkig zat het weer mee.






Van het lassen zelf heb ik geen foto's, mijn stiefbroer wel, dus die krijg ik binnenkort op cd.
Verder kwam ik wel deze tegen in de deurpanelen.



Helaas hebben ze wel in de deur zitten te zagen, om ze passend te krijgen :S
Dus dat wordt nog wel een to-do.. om dat even netjes te maken van de binnenkant, maar nu nog niets om zorgen om te maken.


Verder heb ik de kant van de accu, opnieuw gespoten, omdat daar wat plekken zaten met wat lichte roest.





Vond het zelf wel goed gelukt
Morgen gaan we weer verder,
Het gelaste gedeelte verder af plamuren en spuiten! Hele slot plaat komt opnieuw in kleur, alleen er zat een plaatje op, met wat cijfers ingedrukt, deze is te roestig geworden, dus deze zal ooit nog een keer vervangen worden, maar gaat niet lukken op korte termijn.

Verder gaan we morgen ook de remmen ontluchten en nog een kijkje nemen naar de claxon, deze wil nog niet werken
__________________
- Mijn BBQ blog: https://www.nasqbbq.nl -
- YouTube: NasQ BBQ -
- Instagram: NasQ BBQ -
- Facebook: NasQ BBQ -
Reply With Quote