Zoooo,
vandaag ff 9 uurtjes (!!) bezig geweest met de GTI. Ik wilde de rode lijstjes op de grille monteren, maar dat was nog niet zo eenvoudig. Er bleek een imitatiegrille gemonteerd te zijn en zowat elk gat of klemmetje daaraan moest worden opgeschuurd om de rode lijstjes goed passend te krijgen.
Meteen maar nieuw VW embleem gezet, en de rode randjes op de losse stukjes links en rechts moesten voor een deel worden opgeschuurd om passend te krijgen.
Vervolgens meteen maar een originele spoiler gemonteerd, die heb ik toevallig via marktplaats vorige week op de kop getikt.
Vervolgens alvast het streepje op de kofferklep geplakt en daarna nog 1 kant van de zijstriping. Leuk werkje is dat, met al die zeepsop

de andere kant doe ik volgende week. En die emblemen op de kofferklep komen nog wel.
Ook gelijk maar even alle sierlijsten en dorpellijsten vervangen, die waren her en der wat bijgewerkt. Meteen ook maar de clipjes vervangen en gelijk alles eronder schoon gemaakt en de gaatjes ingevet met Mike Sanders.
Als je het goed wilt doen ben je dus wel ff bezig kwam ik achter
Iets minder prettigs ontdekte ik toen ik de tankdop eraf nam: de vulhals is nog de originele en dat ding is helemaal weggerot. Toen ik ertegen duwde viel er een stukje plaat van 3x2 cm zo in de tank. Oeps...
Het verhaal werd me nu ineens duidelijk, de vorige eigenaar heeft vorige week een nieuwe brandstofpomp moeten zetten omdat de oude er ineens mee ophield. Ik ben bang dat dit komt door rotzooi uit de tank, afkomstig van de vulhals. Kan dit? Of zit er nog een hele goede filter tussen? ik ben er wel probleemloos van Friesland mee naar huis gereden namelijk.
Nouja, kan gebeuren. maar even een nieuwe vulpijp bestellen en volgende week monteren!
Hier ff een foto van hoe de GTI er nu (in de stalling inmiddels) bijstaat:
