Quote:
Originally Posted by dw1986mk1
er zitten diverse sensoren op die je koudstart aan sturen , zoals wat 9 v/d10 keer de veroorzaker is de blauwe koelvloeistof sensor op de kop/thermostaathuis
|

thanks voor de hint. Schoot me na je sensor reactie te binnen dat er inderdaad een koudestart verstuiver op zit, duh...
Heb 't net even direkt getest, motor was koud dus starten oke maar ging bij geen gas geven direkt weer uit (het genoemde probleem). Toen even de stekker v/d koudestart verstuiver er af gehaald en voila, dan start hij gewoon op. Eerst even in extreem laag toerental (wist niet eens dat hij zo laag zou blijven lopen

) en toen ging de motor naar pakweg 800rpm.
Idem voor de thermoswitch die er aan gekoppeld zit, zelfde resultaat uiteraard.
Nu net na het testen dus even gezocht op dat ding op 't forum en kwam toen op
deze thread uit en zal dus bij mij ook wel de koudestart verstuiver zijn OF(?) die thermo switch die er aan gekoppeld is.
Nu dus nog iemand een idee hoe ik er achter kom welke van die twee het is? Maakt dus niet uit welke van de twee ik afkoppel, zodra 1 van de 2 er af is loopt hij koud goed maar zitten beiden er op dan dus dat probleem van af slaan.
Alvast bedankt,
Joop.