View Single Post
  #24  
Old 31-01-2008, 00:32
SlimMasterShady's Avatar
SlimMasterShady SlimMasterShady is offline
VW Guru
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 836
Default

Zo weer ff een update heb bijna 2 weken nix kunnen doen
Vanavond wel wat gedaan --> opruimen en het dash eruit gehaald.
Dash eruit halen is trouwens wel een rotkarwei zeg
en dan al die kabels, en dan moet het straks ook nog allemaal netjes terug

Heb afgelopen week is een keer opgezocht uit welk jaar en maand mijn auto nu precies komt. Hij komt dus uit maart 1982!
Nu zag ik op golf1-ig.de ook dat er een briefje in de auto zou kunnen zitten waarop je de exacte datum staat! Heb ik dat briefje een half jaar geleden al gezien en gelukkig niet weggegooid dus nu heb ik de precieze datum --> week 13 dag 2 in 1982 en dat is dus 23 maart 1982 (correct me if i'm wrong)

Hier nog een paar pics van de 'bende'






Had nog ff een vraagje voor de (slimme/technische) mensen onder ons:
Als ik 120 rij en door een kuil/hobbel in de weg ga dan wil mijn kilometertellernaald wel is 'doorslaan' naar de 130/140. Als ik nog harder rij dan is het helemaal een kermisattractie
Betekent dit dat mijn kilometertellerkabel niet meer goed is? en wat voor een aansluiting moet ik hebben dan? bajonet of schroef?
Dit is hem en de aansluiting:







En dit is de ander kant van de kabel:

__________________
Jetta MK 1.5 automaat '83 PROJECT
Reply With Quote