View Single Post
  #2  
Old 14-12-2007, 22:41
Dirk's Avatar
Dirk Dirk is offline
Volksforum Crew - Ik laat het hierbij.....
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,163
Default

Quote:
Originally Posted by Emiel
Wisten jullie dat de golf 1 in zuid-afrika nog steeds nieuw te leveren is net als de caddy 1 en de t3 bus. maar om even bij de golf 1 te blijven, hij heeft grappige details die ik graag terug zou zien op meetings, kijk bijvoorbeeld eens naar de achterlichten en bumpers of het leuke interieur met Lupo 3L stuur!

http://www.vw.co.za/models/citi/gallery/

ze noemen hem citi en ik denk dat het 1 van de weinige kansen is een 2008 golf 1 te kopen. (weliswaar met het stuur aan de verkeerde kant maar tog!)


Was / is volgens mij wel algemeen bekend.
Er zijn zoveel andere VW-modellen nog leverbaar in andere werelddelen welke je in Europa al jaren niet meer ziet. (neem Zuid-Amerika vnl. Braziliƫ / Aziƫ vnl. China) Op de site van VW Brasil kun je modellen zien die wij hier niet kennen maar bijv. ook gewoon nog een T2 bus die daar nog leverbaar is.

Maar goed het blijft leuk om te zien!
Reply With Quote