View Single Post
  #3  
Old 08-09-2007, 15:56
kvcuijck's Avatar
kvcuijck kvcuijck is offline
Volksforum Aandeelhouder
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 181
Default

Stijn: Nuttige informatie dit!!

Ben gaan zoeken naar de keerring op de prise as in ETKA, maar kan zo niet vinden welke ik dan moet hebben. (Heet zoiets een "radiaalgolfdichtring" of zit ik er helemaal naast.) Kan iemand mij helpen aan het juiste onderdeelnr.?

Loctite zal ik ook kopen. Welk type / nr. kan ik daar het beste voor kopen?

Het 200/210mm verhaal blijft lastig. Er zijn inderdaad verschillen in vliegwiel. Volgens ETKA een 200mm op de 1V en 210mm op RA, SB. Volgens ETKA kan de koppelingsplaat 210mm zijn voor "wagens met versterkte koppeling" en JP, JR en 1V motor. Houdt dit dan in dat deze "wagens" af fabriek / dealer geleverd zijn met een groter vliegwiel + koppelingsplaat?
De automaterialenzaken lijken alles door elkaar te gebruiken....

Iemand die weet of je op een standaard 1V, JP of JR altijd een 210mm koppelingsset / plaat kunt monteren?

Mmmm, die tools zijn dus lastig te verkrijgen of erg duur begrijp ik?

De hoofdkeerringen van de bak lekken niet... heb de versnellingsbakolie al gewisseld toen ik de auto 5000km geleden een beurt heb gegeven en het zit er nog allemaal in

Is het slim / mogelijk om bijv. een krukaskeerring te vervangen als je toch in die buurt bezig bent?

Groet,

Koen
__________________
Current:
Volvo V70 2.5D (Audi AEL engine) 435.000km
Porsche 944 2.5 type II 1985 251.000km
Gone:
Golf II 1.6TD 44kw 315.000km
Reply With Quote