Thread: T3 Td
View Single Post
  #14  
Old 15-01-2007, 15:48
arnus71's Avatar
arnus71 arnus71 is offline
Volksforum Draaideur Donateur
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,938
Default

Tijd voor een update... nu nog even zonder pics.

Koppakking is gemaakt, ook al lekt 'ie nog wat vloeistof als 'ie goed warm is geweest. De bron van de lek heb ik nog niet kunnen vinden, maar het komt in ieder geval niet van de koppakking!

Maar belangrijker nog: 4 januari ben ik bij de RDW geweest voor invoering. De bus is BIJNA goedgekeurd. ... Op een bus in de draagarm voor na was hij goed. Het viel me opzich mee, maar wel jammer dat hij niet in 1 keer goed was. Op 25 januari gaan we (bus en ik ) weer naar de RDW voor de herkeuring, dan moet het wel in orde zijn. Dan mag ik dus het restje BPM betalen en krijg ik een kenteken.

Ik zal blij zijn als ik gewoon de weg op kan met dat ding!

Via m'n broer kan ik wat Porsche C2's over nemen (6 en 8j) om er onder te gooien, en ga wanner het finacieel haalbaar is een 70mm verlagingsset van Formel K aanschaffen & monteren.

Wordt vervolgd!
Reply With Quote