View Single Post
  #76  
Old 07-08-2006, 20:39
Arnaud's Avatar
Arnaud Arnaud is offline
Married to PC
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 3,115
Default

Quote:
Originally Posted by stufenheckfahrer
Nog storender vind ik dat de Friese forumgebruikers te pas en te onpas in hun dialect wauwelen (bla bla, geen dialect, bla bla, eigen taal, bla bla eigen grammatica).
Zeeland heeft ongeveer tien verschillende dialecten, als ik alle Zeeuwen op het forum in zijn eigen dialect moet aanschrijven word het een onleesbare rotzooi. Fries is in deze dus ook fout.


Omdat iedereen zich in dit topic toch al persoonlijk aangevallen voelt, ben ik de beroerdste niet om dan hier maar even op te reageren.
Ik zit hier nu als Rasfries (Friessprekend, Friesdenkend,...) nu een goed half jaar ingeschreven op dit forum en heb daarvoor zeker 2 jaar meegelezen, maar ik heb het zegge en schrijve nog niet eén keer meegemaakt dat hier ergens in een topic Fries werd gesproken, laat staan "te pas en te onpas". Kom eens op het VWForum en ga eens naar "off-topic, niet auto gerelateerd". Kun je je eigen nog eens doodschrikken!
Reply With Quote