View Single Post
  #7  
Old 09-07-2006, 21:41
vwleusden's Avatar
vwleusden vwleusden is offline
REALLY Bored
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 5,365
Send a message via MSN to vwleusden
Default

Als je op je gasklephuis kijkt zie je 2 schakelaard zitten, een vollast en nullast. Als je dus je gas los laat tikt je mechaniek waar je gaskabel aan zit de nullast schakelaar in, deze zorgt voor vervroeging van de ontsteking.

Maar ik lees nu net je nog eens je probleem door en ik denk toch niet dat dit de oplossing is want ik neem aan dat je het ook al heb geprobeert door gewoon een beetje gas te geven en kijken of ie dan wel blijft lopen.

Wat het zou kunnen zijn als je het bovenstaande geprobeert heb is iets met je contactslot lijkt het, aansluitpunten die wellicht verschilen. Voor dat soort vragen kun je contact opnemen met Ron21 van dit forum, Valo trading. Het zou namelijk ergens een spanningsval kunnen zijn.
__________________
1989 Golf 2 1.8 WOB 16V throttle bodies
2013 Renault Megane Estate GT Line TCe
2011 Ford Ka
Reply With Quote