
19-06-2006, 15:02
|
 |
VW Fanatic
|
|
Join Date: May 2004
Posts: 303
|
|
Quote:
Originally Posted by manijack
Zondag meegedaan aan de "show and shine" omdat ik door de organisatie gevraagd werd en ze mij vertelde dat er een aparte klasse was voor type 3. Dit was ook gelijk voor de laatste keer denk ik. Zit je in klasse 3 en 4 niet origineel en dan kom je er achter dat alle niet kevers en bussen hieronder vallen. Dus stond ik tussen de buggy's, kubels, karman Ghia's noem maar op, ik begrijp niet helemaal hoe ze dit koneden vergelijken, dit bleek ook wel tijdens de prijs uitreiking. 2 buggy's en een comandeur wagen, de pontons van Mycha en Hans hadden niets
Ik doe maar niet meer mee, ik vind het helemaal niet erg dat ik niets heb maar dat de pontons van Mycha en Hans niets hebben begrijp ik echt niet?
|
Ja ik was ook  niet dat ik een perse een lintje wil verdienen hoor, maar die klasse indeling was erg wazig  doe het goed of niet!
Maar ja het was lekker weer, veel mensen gesproken en gelachen.....
Greetings mycha
__________________
1970 T2a Westy
1968 TypeIII Fasty
|