View Single Post
  #7  
Old 19-04-2025, 19:23
BarryCL BarryCL is offline
Forum Newbee
 
Join Date: Apr 2025
Posts: 3
Default

Update:
Van de week is mijn Golf bij de garage geweest. Daar heb ik het verhaal nogmaals eens goed uitgelegd. Er is daarna een diagnose gedaan en daar kwam uit dat de startonderbreker de boosdoener zou zijn. Door de warmte raakte het kastje vermoedelijk oververhit, waardoor de stroom zou worden afgesloten.

De startonderbreker is er uiteindelijk tussenuit gehaald.

Inmiddels heb ik er zo'n 60km mee gereden, waarvan 40 tijdens dezelfde rit, en het probleem is niet meer voorgekomen. Ook heb ik de auto vanmiddag expres een aantal uren in de zon geparkeerd, en het starten ging daarna ook zonder problemen. Voor nu lijkt het probleem dus te zijn verholpen!

Ik wil iedereen nogmaals bedanken voor het meedenken. Het probleem zat dus toch in de elektronische hoek, en niet in de ontsteking waar ik eerst aan moest denken.
Reply With Quote