Thread
:
Volledige resto van m’n spijlbus
View Single Post
#
53
16-12-2024, 22:35
Razor81
Forum Regular
Join Date: Jul 2011
Posts: 205
1-5-2020
Nou weer lekker kunnen doorgaan met klussen..
Eerst wat onderdelen besteld. Even goed gekeken wat ik nodig had aangezien er een aantal dingen gewoon niet op zaten en ik niet in mijn hoofd heb waar er nou een stofkapje, geleidebus of wat dan ook hoort te zitten, en dat dus ook niet kon opzoeken omdat de Braziliaanse bussen zoals gezegd oude en nieuwe type onderdelen door elkaar gemonteerd hebben zitten..
Nieuwe bakrubbers, origineel VW:
Daarna begonnen aan het opbouwen van de bak. Startmotor gemonteerd, en de massakabel. Ook de nieuwe bakrubbers en stootrubbers achteras gemonteerd:
Daarna de schakelstang opgelapt. Vervolgens geleidebussen en stofkappen van de schakelstang gemonteerd. Ook een op de bakneus al is dat volgens mij niet standaard op een T1 maar ik vond het een fijn idee. De boutjes om de schakelstangen te verbinden stonden backorder dus die worden nog vervangen:
__________________
Past
Kever 1200
Polo 9N
Golf 6 diesel
Current
Golf MK1
T1 spijlbus Brazil
Razor81
View Public Profile
Send a private message to Razor81
Find all posts by Razor81
Add Razor81 to Your Buddy List