View Single Post
  #417  
Old 28-07-2023, 19:43
daNpy's Avatar
daNpy daNpy is offline
Magnix Kosse Racing
 
Join Date: Oct 2015
Posts: 1,130
Default

Ondertussen is de ABF motor bijna klaar en kan ik hem dit weekend ophalen.
Ik wilde 16 augustus op Zolder gaan rijden om hem uit te proberen en in te rijden, maar helaas is KMS niet meer beschikbaar om hem af te stellen dus dat moet ik laten schieten. Eind augustus naar Spa wordt dus de eerste trackday waarschijnlijk.

Met betrekking tot de 9A motor; hierin zat een nieuwe Kolbenschmidt oliepomp, die dus ook slechts 1000km gedraaid heeft, maar hier zit nu speling op. In de ABF zit de originele ABF pomp, dat moet prima zijn, maar wel zonde van die Kolbenschmidt. Er is iets door de motor gegaan wat dus niet goed is.
Daarnaast gingen 12 kleppen van de 9A kop niet goed dicht. Al met al is die motor dus niet echt goed gebouwd...
De 9A kop is wel gereinigd en gereviseerd dus die houd ik. Als het goed is kan ik nog wel een 9A onderblok aankomen en dan is die motor weer zo goed als compleet.

Tijd om weer te gaan bouwen!
__________________
You can sleep in a race car but you can't race a house!
MKII GTI Trackcar

Toerentalversterkers te koop! Om je originele toerenteller aan te sluiten op een andere ECU (KMS, DTA, Megasquirt, etc)

De 2025 AutoFans.nl trackday kalender!
Reply With Quote