View Single Post
  #7  
Old 27-10-2016, 21:59
Marxje Marxje is offline
VW Enthousiast
 
Join Date: Oct 2016
Posts: 62
Default

Quote:
Originally Posted by Robbbert
Ik kijk al uit naar het moment dat Marxje (Dagboek van een golfrijder) zijn auto verkoopt


Hey hey, om eerlijk te zijn hoop ik de auto niet te hoeven verkopen. Morgen hebben we een afspraak bij de vw retro specialist die het koelvloeistof verbruik gaat bekijken, als het niet de kop is, is er niets aan de hand.

Natuurlijk hoopt mijn vrouw, net zoals de kinderen en de buren dat het toch de koppakking is, zodat mijn roestige barrel weggaat uit onze o zo nette buurt.

Ik verdenk mijn buren er dan ook wel eens van dat ze 's nachts wanneer ik de droom der dromen heb, zij mijn gewaardeerde golf bewerken met roestversnellende middelen.

Zo tussen alle snelle leasewagens, de dure gezinsauto's valt hij op als een zwerende vinger, als sinterklaas in Amsterdam, als zwarte piet in een voormalig slavenkamp.

Ik kan me de reactie van de buurtbewoners dus wel voorstellen. Immers de buurman rijdt een audi uit het jaar kruik, waarvan ik vermoed dat dat deze achtergelaten is door de bezetters in 1945.

Dat is retro, en mijn piepende v-snaar gilt in de vroege morgen de hele buurt bij elkaar als ik naar het werk ben.
Heeft ook zijn voordelen, mijn vrouw hoort ongeveer 10 minuten voordat ik thuisben dat ik eraankom, waardoor ze vast kan gaan beginnen met het eten
Reply With Quote