
22-06-2015, 20:19
|
 |
VW Guru
|
|
Join Date: Sep 2011
Posts: 902
|
|
Quote:
Originally Posted by Herm Schreurs
Ok! Goed in verdiept al dan, mooi
Alleen voor de foto's per seconde of de 1,6x vergroting pak ik mijn crop camera. Meer functies dan Av, Tv en M gebruik ik zelf niet en de FF is echt heerlijk om mee te werken.
Heb laatst de 60D getest en was wel verbaasd over de goede low-light kwaliteit! Daar kan de 7D niet aan tippen. Heb voor de 7D gekozen omdat de bediening exact hetzelfde is dan de 5D serie.
Is een gebruikte 60D niet een betere keuze dan? Heb je meteen budget om de 15-85mm erbij te pakken. Samen voor die 850 schat ik.
|
Na wat leesvoer heb ik besloten dat ik fullframe niet nodig vind, kan wel eens handig zijn maar de cropsensor heeft meer voordelen voor mij.
60D is financieel een veel betere keuze inderdaad, maar dan koop ik weer een 2 jaar oud model., twijfel..
|