
19-03-2015, 18:03
|
 |
Postwhore
|
|
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,167
|
|
Quote:
Originally Posted by Clean_golf_3
hier nog leven ?
|
Ik was al bang dat iemand dit zou gaan vragen
Omdat ik giga druk ben met het bedrijf en verder wil investeren hier in en ook een Ferrari heb gekocht, heb ik besloten om alleen de mk2 aan te houden als hobby-auto en om hier iets speciaals van te bouwen ipveen paar dingen half wat ik niet kan.
Er is iemand vanuit Engeland die verder wil met deze Supercopa omdat hij zijn eigen Leon heeft kort gereden op het circuit.
Het plan was erg goed, maar ik liep vast op de hoge spuitkosten waardoor hij wat naar achteren is geschoven. Na een poosje stil staan was het voor mij wel duidelijk dat ik de mk2 veel hoger heb zitten om hier alles uit te halen en waar ik dan nog wel even zoet mee ben.
Er gaat naast veel tijd (die ik niet heb), dan ook nog eens extreem veel geld zitten in de mk2 en ik verdien simpelweg niet genoeg om meerdere projecten te kunnen bekostigen.
|