
15-03-2015, 21:45
|
 |
Volksforum Crew - S2 Racer
|
|
Join Date: Dec 2003
Posts: 6,881
|
|
Ik rij zelf een A4 B7 2,5 TDI FWD, hier ligt een BDG motor in waar de slepers en de olieboringen anders zijn dan de oudere motoren. Hierdoor zouden de nokkenasproblemen ook niet voor mogen komen.
Ik rijd inmiddels al 50.000km probleemloos in de rondte. Sinds vorig jaar juli heb ik er een chip van JD in zitten en hij zou daardoor zo rond de 190-200 PK moeten hebben. Verbruik ligt gemiddeld op 1:16.3, maar bij langere ritten kom ik tussen de 1:17-18 uit, Moet ik er wel bij zeggen dat ik dan netjes op de snelheid rijd, vooral op de cruisecontrol.
Ik ben zeer tevreden over de A4, zeker in combinatie met het S-Line onderstel. De Passat is zeker ruimer van binnen, maar in mijn ogen wint de A4 het in afwerkingsniveau en rij-eigenschappen.
|