
31-01-2014, 07:12
|
 |
Postwhore
|
|
Join Date: Jul 2012
Posts: 1,365
|
|
ik ken dat ding ergens van..maar kweet niet meer waar...
heeft waarschijnlijk gewoon een 83er naast gestaan met opbouwen ,daar lijkt het wel sterk op..170pk is ook nogal optimistisch voor een 8v op K jet..blok is waarschijnlijk ook de DX geweest uit de 'donor'
lijkt mij een wat oudere restauratie waar naderhand niet veel mee gereden is..
Reflexsilver is nogal een gevoelige kleur voor 'flop' verschil onder een andere hoek..ook als naderhand de deuren bijvoorbeeld opnieuw gespoten zijn met precies dezelfde kleur ,of zelfs met meer lagen blanke lak dan krijg je dit 'kleurverschil' ,ook als de deuren iets verder scheef of naar buiten hangen krijg je dit al..
daarom net wat gezegd is ,altijd met de deuren erin spuiten ,en dan nog moet je hopen dat het goedkomt..was vooral een ramp bij Polo 6N en Golf 4 ..zeker met watergedragen lak..
verder best een leuk Golfje..vraag me alleen af waar de ex eigenaar hem op ingeruild heeft..
|