Thread: MRB nieuws
View Single Post
  #457  
Old 10-01-2014, 19:21
meijer1972's Avatar
meijer1972 meijer1972 is offline
VW Addict
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 653
Default

Ik heb vandaag een brief gekregen. Ik heb 28 december een 83-er Polo er bij gekocht. Hierin stond gewoon de volle MRB berekend en verdeeld. Deze gaan ze per maand automatisch afschrijven.
Voor mijn geschorste mk1 heb ik nooit een brief gehad. (deze is wel op lpg!!)
Denk dat ik er ook maar eens een telefoontje of mailtje aan moet wagen.
Ik zit te denken om met de polo gebruik te maken van het kwarttarief. Dit houdt in dat ik in 2014 alleen in december niet mag rijden. Per 1 januari 2015 kies ik er dan voor om volledig te betalen. Dan kan ik in januari en februari gewoon weer rijden.

Een tip voor de mensen met zware oldtimers, zoals amerikanen. Ik weet niet of het kan, maar misschien iets om over na te denken:
Maak gebruik van het kwarttarief, zet de auto per 1 december op naam van jouw vrouw/vriendin of wie dan ook. Die betaald volledig, dus je mag dec/jan en feb. rijden. Daarna weer overschrijven en kwarttarief kiezen.
__________________

LR Freelander (Werkpaard)
MB A160 (Boodschappen)
VW GOLF S '80 (Hobby)
Reply With Quote