
01-09-2013, 20:38
|
 |
No personal life
|
|
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,044
|
|
Quote:
Originally Posted by DJAGO
Mooi al die manieren van bewerken net ff die touch up. Ook mooi om al die stijlen te zien en ervan te leren de tips en truuks.
Voorbeelden Misha Strik ,Edwin Teuben en Rick Bruinsma zijn absoluut goed in het totale plaatje.
Ik denk dat het vaak vergeten wordt, het totale plaatje, zie heel veel fotografen met hun eigen page om hun werk te delen als photography by....met de dikste cameras waar je zo een set dikke wielen van kan kopen. Maar, heel veel en vaak tot altijd klopt het gewoon niet, kwalitatief goeie fotos door de camera, licht kleur pixels zuiverheid, maar DOOR de camera. De hoek en de stand van de camera naar de auto is gewoon ruk hoe ze vaak of bijna altijd een auto op de plaat zetten....  De auto de stance de sfeer is er gewoon niet. Jammer maar wel opvallend.
Note: onze fotos zijn allemaal met de phone genomen en zien er ook amateuristisch uit, hopelijk geeft Sint ons dit jaar een mooie camera ipv velgen. 
|
Ach, zo zie je maar weer:
Dik en duur materiaal leidt niet automatisch naar kunde. Het kan wel veel helpen. Ieder doet het op zijn eigen manier, en dat is gelukkig net als smaak en het twistverhaal
Wat ik leuk vind is dat we op deze manier er met z'n allen plezier van en mee hebben en van elkaar kunnen leren. Zij het over apparatuur, technieken of manier van werken etc
Maar waar blijft jou bewerking en foto's? 
|