Nog maar eens een update, had de afgelopen tijd startproblemen totdat die helemaal niks meer deed, heb toen van iemand anders een startmotor gekregen wat volgens hem gereviceerd was, eenmaal gemonteerd maakte die best een raar geluid en ook deze starte niet altijd, ook deze deed op t einde helemaal niks meer.
Gelukkig had stefan nog een startmotor van een ibiza liggen, was wel iets van afgebroken van de buitenkant dus heeft stefan van mijn oude en die van de ibiza weer een perfect werkende startmotor gemaakt.
De oude was iets in verbrand

IMG-20130719-WA0001 by
VdubMKII, on Flickr
ik weer blij

, totdat ik van stefan terug na huis reed en de auto uitviel, stonk ontzettend na benzine dus auto maar langs de weg laten staan.
S`avonds met stefan nog eens gaan kijken, luchtfilter eraf gehaald en al snel bleek dat er tijdens het starten benzine uit spoot, toen heeft stefan de carburateur mee na huis genomen en de dag erna kreeg ik s`morgens via de app fotos, bleek dat de vlotter vol met benzine zat en dat er dus ergens een lek inzat, de benzine kwam overigens niet uit de vlotter, ook niet met schudden.
Dit heeft stefan opgelost dmv er een gaatje in te boren benzine eruit laten lopen en vervolgens de gaatjes en de naad dicht te smelten, daarna de hele ochtend in water laten liggen en lekte nergens meer

IMG-20130720-WA0001 by
VdubMKII, on Flickr

IMG-20130720-WA0005 by
VdubMKII, on Flickr

IMG-20130720-WA0004 by
VdubMKII, on Flickr

IMG-20130720-WA0010 by
VdubMKII, on Flickr
Ik dus weer blij naar huis gereden, wil ik na het eten weggaan ,start de golf valt die meteen weer uit, en niet meer aan te krijgen :GRR: dus vanaf vorige week vrijdag niet meer erin gereden, wel nog eens af en toe geprobeerd te starten, ook nog gekeken of die wel benzine kreeg, dat kreeg die gewoon.
Op aandringen van stefan toch nog eens gaan kijken, bougies vonken, benzine krijgt die, massa was aangesloten op het kleppendeksel, nu viel me op dat het massastekkertje helemaal vettig was van de olie, deze schoon gemaakt, starten, en hij liep weer
Helaas de dag erna stond ik alweer stil, weer de vlotter lek, dus bij florack in sittard een andere carburateur gehaald, daar de vlotter van gepakt en in mijne laten zetten, inmiddels een paar dagen verder en hij loopt nog steeds goed
Gister de mistlampen met geel glas gekregen, meteen een kabelboompje gemaakt, de goldvision lampjes erin en de mistlampen erin gezet.
Helaas de koplamp folie nog steeds niet ontvangen, gelijk met de mistlampen samen besteld, lampen kwamen uit duitsland en de folie uit nederland

DSC02355 by
VdubMKII, on Flickr

DSC02356 by
VdubMKII, on Flickr
Weet er trouwens iemand of het veel verschil maakt kwa lichtopbrengst tussen gewone gele lampjes en 3000k gele xenon?