
15-07-2013, 19:24
|
 |
VW Guru
|
|
Join Date: May 2009
Posts: 781
|
|
Quote:
Originally Posted by Style
De Wilwood is verkocht en daar voor in de plaats zijn de Scirocco 16V 3/25 begrenzers gekomen.Ogen wat groot op de Golf4 rembekrachtiger maar veilig zijn ieder geval.
Heb me twijfels bij de werking van de begrenzer op de achteras volgens mij doet hij het niet meer lekker hij is een beetje lam
Morgen een setje powerflex rubbers halen voor me stabilisator van de achteras.
En ik verwacht ook elk moment een belletje van de coater dat alle spullen klaar liggen kunnen we weer bouwen ligt ondertussen toch een hoop:
Stalen voorbumper en 2 steuntjes
Achteras met alle beugels en bevestigingen.
En de rem hitte schilden van de achter remklauwen.
|
Ik zou de originele begrenzer op de achteras ook niet betrouwen, ik heb een regelbare steken. Zelfs bij het verlagen van je Golf geven de originele begrenzers al problemen, doordat de auto achter lager komt denkt deze dat er volk achterin zit. En gaat meer remkracht toelaten achteraan.. wat je niet wil als je klauwen hebt achteraan 
|