
09-05-2013, 21:45
|
Forum Newbee
|
|
Join Date: May 2011
Posts: 10
|
|
Bedankt voor alle reacties!
In mijn geval maakt de wegenbelasting niet zoveel uit. Het is een hobby en zal dus netjes gestald worden. zeker geen dagelijkse auto.
En nee ik ben niet opzoek naar een auto die gerestaureerd moet worden, wel naar een goedkope auto waar ik wat aan kan doen. Een beetje sleutelen vind ik leuk maar lassen kan ik niet. In mijn geval is mijn budget niet zo het probleem maar meer wat het waard is. Ik zit zelf idd aan 1000 a 1500 te denken en dan kijken welke rijdende wagen ik hiervoor kan krijgen en deze zo verder op te knappen.(nieuw kleurtje/motorisch nakijken enz.)
Verder, ik heb vandaag dus is gekeken naar de balken, de treeplanken op en neer bewogen en gekeken of er wat kraakte. dit was niet het geval. Verder kon ik ook niet tot nauwelijks roest vinden op de kokerbalken, dus wel op de naad waar de kriksteunen zijn bevestigd.
Ook vind ik de olifantenpoten mooi en lijkt mij een 1200 een goede keuze ivm het grote productie aantal en dus de overgebleven onderdelen.
|