View Single Post
  #521  
Old 25-04-2013, 12:35
levis's Avatar
levis levis is offline
Volksforum Aandeelhouder
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,687
Default

onderstaande las ik op autoweek

Mocht het akkoord door de Tweede Kamer komen, geldt structureel dat oldtimers die na 31 december 2013 40 jaar of ouder zijn, vrijgesteld zijn van wegenbelasting. Voor benzineauto’s die op 1-1-2014 26 jaar of ouder zijn (datum eerste toelating vanaf 1973 tot en met 1987) maar nog geen 40, gaat een overgangsregeling gelden, waarbij eigenaren een kwarttarief betalen, met een maximum van 120 euro per jaar. Voorwaarde is dat de auto in december, januari en februari geschorst wordt. Wie dat niet doet, betaalt gewoon mrb in die maanden. Oldtimers op diesel of lpg die op 1 januari 2014 jonger dan 40 jaar zijn, gaan het volle tarief aan motorrijtuigenbelasting betalen.

uit eerdere berichten begrijp ik dat je volledig belasting moet gaan betalen wil je het hele jaar gebruik maken van je 26 jarige auto en een kwarttarief als je de auto in de "wintermaanden" niet gebruikt.

als ik het bovenstaande lees, kun je een deel kwarttarief betalen en gedurende de wintermaanden volledige belasting betalen.

dit haalde ik eerder niet uit de berichten
__________________
"I Only Support Gay Marriage If Both Chicks are Hot"
Reply With Quote