
08-04-2013, 12:31
|
Forum Regular
|
|
Join Date: Mar 2008
Posts: 110
|
|
uitlaat vraag
allen,
afgelopen week brak de uitlaat van mijn variantje weer eens af (wagen is van 98 en de originele uitlaat zit er nog onder..........) nu trad de breuk op in het katalysator deel.
Omdat de uitlaat na het laswerk van afgelopen zaterdag inmiddels zo vaak gelast is dat de boel van de rupsen aan elkaar hangt ben ik op zoek naar vervangende delen; alleen mag het (zeker zolang ik nog geen nieuwe baan heb) "niks" kosten.
Nu loop ik alleen tegen een klein probleempje aan en dat is dat mijn variantje een zeer zeldzame uitvoering lijkt te zijn met een 1.9TD AAZ blok.
Ik heb dus wat moeite met het vinden van de juiste vervangings uitlaat.
Heeft iemand hier enig idee of de uitlaatdelen van een TDI zouden passen?
het bedrijf wat in eerste instantie een goedkope uitlaat wilde leveren heeft zich teruggetrokken omdat ze niet konden garanderen dat het ging passen door de andere positie in hun set van de tussendemper (in de rechte pijp onder de tunnel, bij de TD zit die demper echter schuin voor de einddemper op een vergelijkbare plaats als bij de TDI)
Weet uit ervaring dat de lassen wel weer even zullen houden; maar ik moet voor de aankomende APK (augustus) toch wat anders gevonden hebben, in de dempers zitten inmiddels wat kleine gaatjes op plaatsen waar het materiaal zo dun is dat lassen geen zin meer heeft.
alvast bedankt voor jullie tijd
Steven
|