
12-03-2013, 11:09
|
 |
No personal life
|
|
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,044
|
|
Quote:
Originally Posted by palla
ik ben even opzoek gegaan en heb een quattro systeem van iemand over kunnen nemen voor een leuk prijsje. En dat is idd een 4 motion systeem. Het is de bak aandrijfassen en ophangingen met schijven en klauwen aan de voorkant, het subframe met draagarmen en de achterwielophanging met de haldex en schijven en assen etc en natuurlijk de as in 2 delen die de achterkant van aandrijving voorziet vanaf de bak.
zal er vandaag eens wat foto's van maken. Het is wel een 5 bak en geen 6 bak helaas. Ik zou die liever hebben maar een 5 bak moet ook wel prima rijden lijkt mij!
|
Ik zou zelf voor de lichtere 02J bak gaan omdat dan ook de aandrijfassen passen en hier eventueel andere internals inzetten maar volgens mij heb je nog heel wat uit te puzzelen.
Ben je helemaal nieuw met al deze materie en materialen?
|