Quote:
Originally Posted by Fastboelm
heb je daar een bank uitdraai van ?
ben wel benieuwd hoe dat vermogen eruitkomt en opbouwd met een mechanische pomp .
en wat voor plunjer heb je dan in de pomp ? 11 - 12 mm ?
waar heb je de K en KF waarde op afgesteld ?
welke nokkenschijf gebruik jij DE015 DE110 DE143 ?
wij hebben ons Biturbo project weer opgepakt .
we gaan een Garrett GT1749vc in combinatie met een KKK K27 gebruiken.
we willen een koppel als een tafelberg creeeren , en met +/- 300pk -
|
Ik zal Jurre vragen, dit was zijn project eind 2008 begin 2009. Ik heb de pomp geleverd en suggesties gegeven over cilinderkop, kleppen en nokkenas.
Dit was een 12mm pomp met een pre-stroke groef die voor mij in China gemaakt worden bij Yake
KF probeer ik meestal zo hoog mogelijk te houden. Tegen de 5.85, aangezien ik al een keer heb gehad dat door de kleine K die ik gebruik hij gek gaat doen bij hogere toeren (zwevende plunjer)
De nokkenschijven waar je het over hebt zijn de basis gietstuk nummers, maar de profielen verschillen zelfs met die nummers.
Overige specificaties hou ik voor mezelf aangezien het mijn inkomsten zijn
Heb je het boek van Corky Bell: "Maxiumum Boost" gelezen? Ik heb geen flow diagrammen van die turbo's gezien, maar het lijkt me niet echt een set die geschikt zijn voor elkaar als compound setup. Corky Bell omschrijft hoe je compound turbo setup moet opbouwen en waar je rekening mee moet houden.
Wel een leuk project, ga je een topic hier bijhouden?