
12-12-2012, 11:18
|
Postwhore
|
|
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,494
|
|
Als er rekeningen bij zijn van de restauratie lijkt het mij bij een bedrijf te zijn gedaan , autoschade bedrijf neem ik dan aan , en daar word meestal ook rekening gehouden met strakenmaken van de auto.
Dus het lijkt mij dat het wel goed gedaan is.
Ik vind het echt geen geld , besteed het maar uit ben je veel meer kwijt en ook de uren als je het zelf doet , tevens is hij nog niet strakgemaakt dus je weet verder wel wat je koopt dat scheeld wel.
Heel veel projecten stranden opgegeven moment omdat laswerk onderschat is. of geen lasser kunnen vinden of het te duur.
er zit er ook nog los plaatwerk bij , snap dus ook niet waarom deze nog niet verkocht is , (mits het allemaal goed gelast is) wat ik wel aanneem als het een schade bedrijf is gedaan.
__________________
- Polo1 900 1977 - resto next year
- Golf 1600 LS AUTOMATIC - 1976 - resto-project.
- Golf 1300 C - 1984 - from GRANDMA daily driven
|