View Single Post
  #482  
Old 15-05-2012, 22:31
Dennis-Mash's Avatar
Dennis-Mash Dennis-Mash is offline
No personal life
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 2,388
Default

Achja, kan gebeuren. Inmiddels zijn de spoorverbredern besteld. Heb gekozen voor 10mm op de vooras en 17mm op de achteras. Met deze breedte spoorverbreders gaan de Nothelle wielen straks het zelfde vallen als de MAM MT1 velgen. Enkel zijn ze dan aan de achterzijde één J'tje smaller.

Heb ook wat offertes her en der aangevraagd voor het opnieuw spuiten van de velgen maar tot nu toe nog niets gevonden waar ik echt om sta te springen. Niet dat ik de prijzen te hoog vind maar ik twijfel meer of de bedrijven wel kwaliteit af zullen leveren. Want nu ik toch aan het herspuiten ga worden de Nothelle's ook helemaal strak gemaakt. :tu:

Achja, komt wel goed! Deadline is het om het deze maand rond te hebben. Dus opnieuw gespoten en terug gemonteerd met de spoorverbreders.


__________________
Volkswagen Corrado VR6 '92
Volkswagen Transporter 2.5 TDI 174PK '08
Reply With Quote