View Single Post
  #769  
Old 03-11-2011, 17:23
ErikvanBilsen's Avatar
ErikvanBilsen ErikvanBilsen is offline
Volksforum Draaideur Donateur
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,717
Default

En toen was het even rustig, haha.
Nee ben in de tussentijd even bezig geweest met de andere velgrand te schuren en te polijsten.

Klinken doet deze denk ik zowizo niet aangezien ik toch een Group N eronder wil.
En het blokje ligt er nog niet in, dit ook omdat ik de versnellingsbak nog wil laten reviseren. Maar daar wacht ik ook nog mee aangezien ik nog een aantal dingen eraf had gehaald voor te laten verzinken. Dit wil ik volgende week of de week erna toch wel eens gaan wegbrengen voor eerst te laten stralen en dan te laten verzinken.

@ Golf1GTI83,

Nog eens terug komen over het verhaal van de isolatie tegen het dak.
Ik ben daar ook al een tijdje naar het zoeken maar vind niet veel wat op het originele lijkt. Hier bij meerdere bouwmarkten of iets wat er op lijkt geweest maar allemaal geheel ander spul.
Toen heb ik gemaild naar Merford Akoestiekwinkel en kreeg dit als antwoord:

Quote:
Beste Erik,

Wij verkopen een prima alternatief voor steen/glas/schapenwol en dat is Akotherm polyester wol verkrijgbaar in de volgende typen: http://shop.merford.nl/particulier_...herm-basic.html.
Wellicht is ons nieuwe boekje ook wat voor je:
http://shop.merford.nl/particulier_...voertuigen.html.

Vriendelijke groeten,

Wicher Donga

Merford Akoestiekwinkel.


Maar weet niet, dit is al minimaal 15mm wat ik zo 1.2.3. zie en meen me te herinneren dat het wat er origineel zat 10 mm was. Mocht ik niks anders vinden wil ik deze keuze wel openhouden.

Nu had jij het er een tijd terug over dat jij dat bij een bouwmarkt in duitsland had gekocht wat op het originele leek. Heb jij toevallig daar een fototje van en wat voor bouwmarkt was het? Misschien dat hier net over de grens z'n bouwmarkt licht en het de moeite is om er heen te rijden.
Reply With Quote