View Single Post
  #89  
Old 08-05-2011, 08:23
audi dude's Avatar
audi dude audi dude is offline
VW Guru
 
Join Date: May 2006
Posts: 712
Default

van de week de watertemp sensor er voorzichtig ingestoken en werkt perfect, is met de klok aan dus wel klotejobke om te installeren :wacko: maar soit ,tis gelukt

dan gisteren eindelijk een deftige proefrit van een goei 200 km, zaaaaaaaaaaaaaalig, bolde goed en vinnig en liep ni te warm of zo, heb em is ff laten gaan op de autostrade en zat op 150 toen ik ingehouden heb, had nog wel wa over maar ni zoveel, denk dat ie een 160 zal gaan.
enkel toen ek bijna thuis was viel ie stil als ik men gas loste, ontsteking nog is ff checken, hadden em wa rijker gezet en bleef wel mooi draaien dan.

dussssssssss................. nog ff de ontsteking nazien en klaar om de 25ste te vertrekken naar wörthersee é B) ga op de originele wieltjes naar ginder rijden, als er iemand 13" white walls heeft liggen die weg mogen een seintje graag
natuurlijk onderweg nog wa fotokes gemaakt


































greetz
Ronald
__________________
audi super 90 van 1967 http://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=71173
Reply With Quote