View Single Post
  #20  
Old 14-03-2011, 17:17
breadfan83's Avatar
breadfan83 breadfan83 is offline
Volksforum Draaideur Donateur Wheeler Dealer
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 17,396
Send a message via AIM to breadfan83 Send a message via MSN to breadfan83
Default

Quote:
Originally Posted by Wimpel91
Deze politieman is er voor getraind Door deze zware intensieve cursus is hij in staat zich veilig door het verkeer te banen 2x zo snel dan de rest, waar deze manouvres o.a. deel van uit maken.


Jij bent zeker agent?

Zo'n goed getrainde agent stond hier van de zomer toch nog achterste-voren op 't kruispunt met de halve auto op 'n vluchtheuvel, omdat ie het nodig vond met 'n noodgang 'n 30km wijk in te vliegen. Blijkbaar had ie het onderdeel "drempels in combinatie met 'n wegversmalling" nog niet gehad.

Detail: rechts op dat kruispunt staat 'n middelbare school, en links staan twee basisscholen 50 meter verderop, en drie meter verderop is een voetgangers-oversteekplaats met zebrapad en de hele rambam.

Zit me nou niet te zeiken over die agenten met hun speciale opleiding. Als een kind tussen auto's uit komt rennen kun je opgeleid zijn wat je wilt, je auto gaat er niet harder van remmen. Enige "voordeel" dat agenten hebben ten opzichte van de gewone weggebruiker, is dat ze niet bekeurd worden als ze wat uitvreten.
__________________
Klutch Shirts

Quote:
Originally Posted by Richard
broodfanaat heeft gelijk


Buyer / seller feedback thread
Golf mk2 16v W.I.P.
Boot-sale
Reply With Quote