View Single Post
  #6496  
Old 08-02-2011, 18:11
breadfan83's Avatar
breadfan83 breadfan83 is offline
Volksforum Draaideur Donateur Wheeler Dealer
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 17,396
Send a message via AIM to breadfan83 Send a message via MSN to breadfan83
Default

Quote:
Originally Posted by Ebut
Veel roepen hier dat die gast te snel heeft gereden [en dat kan ook best], maar wou ook even toevoegen dat fietsers ook hersenloze wezens zijn. Weinig tot nooit licht aan, geen poot uitsteken, niet uitkijken, voorrang nemen. Ze denken dat de stad/wereld van hen is... en dan raar kijken als ik ze bijna aanrijd als ze zonder licht en zonder richting aan te geven pal voor me langs fietsen.

Ik rem er niet meer voor, ik doe in de auto alles netjes, richting aangeven, om me heen kijken... en als ik dan zo'n kneus die niet het fatsoen heeft om even aan te geven waar hij heen wil op de motorkap krijg is het jammer voor hem. Ik zal wel de schuld krijgen, maar misschien leren ze er iets van.

Nu zeg ik niet dat dat hier gebeurd is, ik was er niet bij en zal de laatste zijn die er over oordeeld. Iemand doodrijden is natuurlijk tragisch genoeg, wie zijn schuld het dan ook is.


Zo zit ik inderdaad ook op de fiets.

Door rood, links en rechts op de weg, geen hand uit, auto's inhalen etc.
__________________
Klutch Shirts

Quote:
Originally Posted by Richard
broodfanaat heeft gelijk


Buyer / seller feedback thread
Golf mk2 16v W.I.P.
Boot-sale
Reply With Quote