
21-12-2010, 13:34
|
VW Enthousiast
|
|
Join Date: Sep 2008
Posts: 127
|
|
Hij is weer te koop. Maar nu als sloper / opknapper. Een mevrouw die van een afrit kwam gaf mij geen voorrang, daardoor moest ik uitwijken en ben ik op een grote paal geklapt met een gangetje van 20 km/u. Resultaat is dat de voorkant deels in elkaar zit. Op de foto's is de schade goed te zien. Onder de motorkap is ook e.e.a. te doen mocht je hem willen repareren. Een stuk achter de rechter koplamp (bijrijderskant) in de richting van de wielkast is het chassis verwrongen.
Jurie (forumlid en audi expert) heeft er naar gekeken en zegt dat het nog wel te maken is. Kettingtakel aan de voorkant en om een boom heen of iets dergelijks en langzaam weer recht trekken.
Maargoed, hoe dan ook is het een grote klus.
De motor loopt nog goed. Maar als je nu start hoor je het gonzen door de cabine, dus de motor loopt vermoedelijk ergens tegen het chassis te trillen.
Dus, te koop, een hele leuke auto, met een fixe schade, te maken, of de hele auto voor onderdelen.
Mocht je hem willen maken heb ik ook nog bijna alles liggen wat je nodig hebt.
- Motorkap
- Zijscherm
- Koplamp (hoeft niet, glas is niet gebroken)
etc
Van binnen is het nog een nette schone auto.
Prijs: 550 euro. (excl. extra onderdelen)
ps. De wafelijzer wielen gaan er af, en er komen ronals onder met redelijke banden.
|