
12-12-2010, 16:56
|
Forum Regular
|
|
Join Date: Oct 2010
Posts: 151
|
|
jetta 82 start niet
Hallo,
Mijn jetta van '82 (1500 benzine) wil niet starten.
Heb al gekeken naar de brandstoftoevoer, en die is in orde, bij het starten spuwt hij brandstof naar de carburator. Ook draait alles mooi rond zoals het hoort
Het volgende idee zou zijn om de bobijn/verdeler/bougies te controleren echter heb ik geen idee hoe ik dit het best kan doen?
De bougies zouden nog niet mogen/kunnen kapot zijn aangezien deze nog maar 2 maanden geleden vervangen zijn.. dus zou eerst even willen kijken naar de verdeler/delco; Hoe kan ik deze testen of deze de vonk doorgeeft naar de desbetreffende bougies?
Verder lijkt er uitwendig niets abnormaals aan de verdeler
PS alvorens dit allemaal te testen heb ik wel de batterij volledig moeten opladen daar deze ontladen was, na inspectie bleek het accu water wel nog op voldoende hoogte te staan dus deze heb ik gewoon aan de lader gehangen tot deze vol was. Dit ter zijde
Alvast bedankt.
|