Thread: Temperatuur ok?
View Single Post
  #28  
Old 01-12-2010, 16:47
Richard84 Richard84 is offline
Forum Newbee
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 33
Default

Quote:
Originally Posted by JohanV
Weet je wel 100% zeker dat het een MH is? In maart 1985 bestond die nl. nog niet. Staat er een motorcode op de sticker in je kofferbak of op de sticker van de distributiekap?

Als het een hydrostoter-motor is, dan zit daar in het thermostaathuis een sensor. Volgens mij hoort die bij een MH wit te zijn en niet blauw (?).

Als het een ouder blok is met sleeptuimelaars, dan zit er een thermoschakelaar, maar die zit verder naar de carburateur toe. Deze heeft een paars-zwarte en een zwarte draad. Zitten aan stekker D pin 13 en pin 2.

De sensor van de MH hoort volgens mijn boek in ieder geval een paars-zwarte draad te hebben.



Hey johan,

Heb nog is gekeken naar me motorcode in me kofferbak.
Op de stikker staat engine code: HK

Heb de thermostaat vervangen voor een andere maar heb de oude nog even getest in een pannetje met water en thermometer en deze gaat tussen de 80 en 90 graden gewoon open.

Misschien dat je wat heb aan de motorcode en dat je misschien verder kan helpen.

Gr
Richard
Reply With Quote