Het afgelopen weekend en maandag heel druk geweest met sleutelen om de auto klaar te krijgen voor de vroemdag 2010 op het circuit van Zolder. Uiteindelijk tot 3 uur 's nachts bezig geweest. De auto zo goed als klaar gekregen, maar toen ik de volgende ochtend om 06.00 mijn bed uit kwam voelde me zo brak dat ik het niet meer zag zitten om de lange reis naar Belgiƫ te maken en een hele dag over het circuit te rijden.
Dus helaas niet gered, maar het heeft wel een flinke impuls gegeven aan het project.
- Stukken remleiding vervangen
- RVS remslangen gemonteerd
- G40 remklauwen gemonteerd
- geventileerde en geboorde sparco schijven en blokken gemonteerd
- Nieuwe wielremcilinders gemonteerd
- Wiellager linksvoor vervangen
- H&R schroefpoten achter gemonteerd
- gordels eringezet en afgesteld
- Banden laten monteren
Uiteindelijk dinsdag dus niet naar zolder geweest maar wel de auto bij de garage achtergelaten voor de Apk en ik heb inmiddels bericht gehad dat hij goedgekeurd is.
Bij deze wat brakke telefoon-foto's van het eindresultaat, hij moet achter nog wat omhoog geschroefd worden, verders nog plekjes aanpakken en de striping plakken. Wanneer dat klaar is volgen er ook betere foto's.
