![]() |
Jetta MK2 Kofferbak lekkage
Ik heb last van lekkage in de kofferbak van mijn jetta, waar kan dit vandaan komen, iemand toevallig ervaring? De golf 1 heeft nog wel eens last van uitgedroogde achterlichtrubbers, kan de jetta daar ook last van hebben?
kofferbakrubber is nog wel netjes volgens mij. Ik hoor het graag. |
Ja, achterlichtrubbers kan.
Ook zijn de wielkuipen wel een zwakke plek soms, kijk eens onder je tapijt of daar rotterij zit. |
roest onder het achter raam (in de hoekjes )
dop uit het achter paneel ( doorvoer voor de trek haak kabelboom ) |
Zetten zaterdag de hogedrukreiniger er wel even op. Vloerbedekking achter de voorstoelen al nat? Of zot het alleen in de chterbak?
|
Auto is nat geworden nadat de auto een week voor het huis heeft gestaan, dus moet wel echt van boven komen, en niet uit de wielkuipen.
|
meestal de achterlichten gr bram
|
zijn de rubbers nog te verkrijgen bij de dealert?
|
Kitten?
|
kitten :shake:
|
de schroefjes waarmee het achterlicht vaszit wat strakker aandraaien hielp bij mijn jetta...
|
Quote:
Dat kan helpen ja. Misschien eerst even eruit en schoonmaken [het rubber en de auto], wellicht zit er wat meuk tussen. |
maar zijn de rubbers nog te krijgen bij de dealert?
|
Partnumber Title Price
165945191 DICHTUNG 4.5 Euro |
Opgelost! de rubbers/klemmetjes van de emblemen waren kapot. achterlichtrubbers tevens vervangen, deze waren ook helemaal poreus.
|
All times are GMT +1. The time now is 20:18. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.