Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Golf en Jetta MK II (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   aankoop gti, wat enkele vraagjes (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=93909)

Doebie 28-12-2011 20:02

aankoop gti, wat enkele vraagjes
 
Hallo

ik ben aan het overwegen een gti'tje te kopen.

Nu zit ik met een aantal vragen. de wagen is een duitse wagen wel al reeds ingevoerd maar hoe kan ik weten dat dit voertuig effectief een echte originele gti is en niet achteraf ingelepelde ?.

Weet dat je dit kan opvragen via chasis nummer maar wat als dit momenteel geen mogelijkheid bied bij de aankoop?.

Zijn er nog specifiek dingen waaraan je kan zien of het om een echte gti gaat of een achteraf omgebouwde?

En hoe kan je zien welk type gti motor erin zit?

Als het om een 8v gaat 98pk of 112pk. Of als het om een 16v gaat een PL of KR is? want dit heb ik namelijk nog niet exact gevraagt.

mvg dimi

Bumper83 28-12-2011 20:18

over welk bj praten we hier? want er zijn enkele optische verschillen tussen de verschillende bj Golf 2 GTI waaraan je ook mede kan herkennen of het een GTI is

gti_power 28-12-2011 21:44

Als je het kenteken intikt op de rdw site zie je wat het motorvermogen is,je kan ook in de koffer kijken naar de sticker daar staat de motorcode op.
Ja en een kr heeft 2 extra leidingen lopen vanaf de spinnekop naar de zijkant van de kop naar een warmdraairegelaar,de pl heeft dit niet deze heeft electronica op de spinnekop zitten.8v heb je 107 en 112 pk in,de 107 is een PF en heeft electrische injectie de 112 versie een spinnekop de EV.

Rallye 28-12-2011 21:55

op de rdw site met een belgisch kenteken gaat niet werken ;)

gti staat op de auto papieren , dat staat op een achteraf ingebouwde namelijk nooit.

gti_power 28-12-2011 23:20

Ah oke dat wist ik niet,hier in limburg ligt ook een plaats met de naam mechelen. :thumbup:

Rallye 29-12-2011 15:18

Oh ok :P ik ging er vanuit dat het Belgie was aangezien ik niet wist dat zo een plaatsnaam ook in NL was :P haha


All times are GMT +1. The time now is 17:21.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.