![]() |
mooie golf II GL uit 1984
|
zeker leuk,
deur is wel beetje dof?? ook leuk: die gele golf cabrio op de achtergrond... |
Ik blijf het veel geld vinden voor een golfje...
|
Quote:
:iamwithst Maar dat zeggen mensen van nu ook over de Golf 1. Over 5 jaar vinden we dit een koopje :) |
Leuk ding, niet orgineel maar wel iets van te maken !
|
nette mk2
|
Quote:
dan moet ie hem over 5 jaar verkopen.. nu is hij gewoon duur |
Quote:
Dat ben ik zeker met je eens, ik zou het er ook niet aan uitgeven :) |
Hmmm.... nog 2 jaar en binnen de 30.000km blijven en mijn golf is ook ineens 1000 euro meer waard... das nog eens "af"schrijven...;)
|
voor de echte liefhebber is dit het waard natuurlijk:P
|
de ECHTE liefhebber weet wat iets waard is, en betaald niet zomaar alles wat er gevraagd word.
|
Quote:
De goede man heeft dan voor 200 Euro minder een D Kadett voor je staan:D |
Ik vind het ook wel veel geld. Ik kan voor veeeel minder het zelfde kopen maar dan met diesel blokje. Dan moet zo iets toch nog meer waard zijn?
Kan me niet voorstellen dat iemand er dat voor geeft maarja wel leuk zo`n 84er. |
Ik zit dagelijks in de autohandel en oke deze is wel een beetje aan de dure kant, maar ze worden echt rap duurder hoor de mk2's vooral tot bj 1987. De handelaren en de dealers weten echt wel wat ze waard zijn. Heb nog een golfje2 gekocht bij de dealer van bj 1984 automaat en van de 1e eigenaar had 3 jaar stil gestaan moest ik voor betalen 1000,- euro wel met 125.000 orginele km. Voor een jaar terug kocht je dezelfde golf voor 250,- Heb zelf een daily van bj 1986 vorig jaar gekocht voor een prikje maar zijn nu bijna het dubbele waard en dan zijn ze niet eens mooi.
Bij een partucilier wil het nog wel eens treffen die zijn NOG niet zo thuis in die oude auto's |
Quote:
bedoel jij de D-kadett zeker aan jou plaatje te zien :D vind het ook een klap geld , maar het komt ook door internet mensen gaan het vergelijken , vind de auto's in het algemeen veel te duur |
De Rekord die de man heeft staan is ook niet verkeerd...
|
All times are GMT +1. The time now is 22:34. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.