arno Derby |
07-08-2007 20:50 |
Laatst kon ik van de dochter van een oude kever handelaar de heleboel opkopen en daar stond ook zo`n golf bij. Precies het zelfde ook die achterschermen zo bijgelast. Alleen de neus was helemaal weg gerot omdat ie al een aantal jaar onder een afdak stond en er net met de neus onder uit kwam. Die golf lag vol met nieuwe achterschermen, voorschermen, achter panelen, dorpels , deuren,nieuwe chrome bumpers en motorkappen.
Helaas was deze vrouw op vakantie toen ik dr wou bellen voor de golf en was een andere jonge er heen gegaan en had de zus er van gesproken die ruzie met elkaar hadden en hij had de golf gekocht voor 100euro + alle onderdelen.
Volgens mij had hij het chassis nummer er uitgeslepen en de golf naar het oud ijzer gebracht maar ik ga hem morge toch eens opbellen want dit is echt verder precies de zelfde auto.
gr
|